Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ИЗРАЕЛ - Велигденска тура
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


ИЗРАЕЛ - ВЕЛИГДЕН 2023

15 - 21.04.2023 | 6 ноќевања | Полу Пансион | Богата програма

Групно патување со лет од Скопје и богата програма со вклучени посети и разгледи! 

Реализирајте го сонот со посета на земјата ветена од Господа на Авраам и неговите следбеници, земјата кон која Мојсие ги поведе децата на Израил по егзодусот во Египет и секако земјата родна на нашиот спасител, Исус Христос која и ден денес е колевка и светилиште на трите најголеми религии.

Редовна цена: 1.495 €‎ по лице
Ран Букинг (до 15.Февруари): 1.395 €‎ по лице

» Лет од Скопје преку Истанбул со Turkish Airlines.
» Аеродромски такси. 
» Чекиран багаж.
» 6 ноќевања во хотел на полу пансион (појадок и вечера).
» Еден ручек во Еин Гев (Галилејско Езеро).
» Сите Трансфери.
» Сите посети споменати во програмата со влезници.
» Стручен локален водич на српски јазик и пратител на групата.

Превземи PDF документ