Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Arsi Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 100м оддалеченост од плажата, а на само 15мин одење од хотелот гостите можат да уживаат во бројни ресторани, барови и бутици во Аланиа.. Аеродромот е оддалечен 125км.
 

Сместување: 70 соби за сместување на гостите, со балкон, бања, кабелска ТВ и телефон, клима уред.
 
Содржини: Хотелот  поседува сопствен ресторан, два бара.
 
Спорт и забава: отворен базен и детски базен, пинг понг табла.
 
Плажа: Лежалки и чадори за сонце се наплаќаат