Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Astera Bansko Complex & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Добро позициониран хотел, на само 200 метри од гондолата. Комплексот се состои од две згради кои не се поврзани.

Соби:Сите соби и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон, сеф, мини бар и балкон. Апартманите имаат кујна со основен прибор и садови.

Хотелски капацитети:Главната зграда е изградена во 2012 година и има ресторан, лоби бар, СПА центар и аква парк, додека стариот APARTMENT PART има само апартмани. Сите содржини се наоѓаат во главната зграда и им се достапни на гостите лоцирани во зградата на со апартмани. Бесплатен Wi-Fi е достапен во лобито. Гостите имаат на располагање четири куглани, базени и маси за пинг-понг и детско катче. СПА центарот се состои од две сауна, парна бања, турска бања, ледени тушеви, релаксирана зона со топла када, џакузи. Во рамките на аква паркот има голем и детски базен, водена пештера, вештачка речна мрежа, искачувачки карпи над базенот, две џакузи. Хотелот располага со паркинг, гаража и просторија за ски опрема.

Цената вклучува:Употреба на аква паркот, базен, џакузи, сауна, фитнес центар, турска бања, Wi-Fi во лоби, паркинг и трансфер до гондолата.