Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
The Norm Oriental (ex Asteria Kemer)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација  : Хотелот е лоциран во областа Camyuva, 10км од Кемер и 65км од аеродромот во Анталија.

Сместување:  Хотелот располага со вкупно 346 соби. Сите соби се опремени со купатило со када и туш, фен, централна клима, телефон, мини бар (се надополнува секојдневно со вода, безалкохолни пијалоци, млеко, енергетски пијалоци и пиво), сеф, сет за кафе и чај, под со тепих, сателитска ТВ и музички канали. Некои соби немаат балкон.Бесплатен Wi-Fi интернет во соба.

Содржини, спорт, забава: Главен ресторан со шведска маса, Doplhin бар и ресторан, Terrace бар, A’la Carte ресторани: La Piazzetta-Италијански, Fish Net-рибен, Pine- турска кујна, Sofi-кинеска кујна, Pancho забава: -Мексикански. Доктор, сервис за перење и пеглање, чување деца, фризер, телефон, факс, интернет cafe, продавници, rent a car се наплатуваат.
Отворен и затворен базен, базен за деца, 3 лизгалици, фитнес центар, сауна, Турска бања, тениски игралишта, пинг понг, одбојка, кошарка, одбојка на плажа, немоторизирани водени спортови не се наплатуваат. Моторизирани водени спортови, масажа, солариум, осветлување на тениски терени и опрема, билијард, куглана, школо за нуркање дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот и вечерни шоу програми. Мини клуб за деца и бебиња од 0-2 год.

Плажа: Хотелска плажа со средно крупен песок, лежалки, чадори, пешкири за плажа не се наплатуваат. Приватни павиљони со претходна резервација и со доплата.