Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aurora Resort - Extra Value SPO
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 

AURORA RESORT & SPA 5* - Berovo

ЕКСТРА ПОВОЛЕН ПАКЕТ 

2 Ноќевања - 3 Дена | Полу Пансион

 Идеална опција за оние кои бараат кратка планинска воздишка во прекрасен амбиент. Овој пакет е особено исплатлив во деновите од неделата (2 ноќи престој од недела до четврток), но е одлична опција и за викенд.

 

Superior … од 79 € по лице

Deluxe / Junior Suite … од 89€ по лице

Apartment … од 109 € по лице

Деца до 2.99год бесплатни
Едно дете 3-11.99год. плаќа 10еур
Второ дете 3-11.99год. плаќа 50% од цената за возрасен (во собите каде има можност)а

 

Вклучува:
- 2 ноќевања во двокреветна соба по избор, на база Полу Пансион (појадок + вечера)
- Користење на внатрешен базен

 

*** Пакетот е со важност за престој од 25.10.2020 - 31.03.2021, со исклучок на новогодишниот период (30.01.2020 - 03.01.2021).
*** Хотелот го задржува правото да го промени или откаже пакетот.
*** За престој во одредени периоди (на пример Божиќ) може да има дополнителна задолжителна доплата.
*** Користење на дополнителни Спа содржини е предмет на претходна најава, закажување и доплата согласно хотелските правила и ценовници.