Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aurora Resort - Long Stay Package
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 

AURORA RESORT & SPA 5* - Berovo

ПРОМОЦИЈА ЗА ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ

Престој од 3 или повеќе ноќевања

За вистински одмор на планина потребни се повеќе денови. Овој пакет овозможува одлични услови за подолг престој во прекрасниот ресорт. Останете 5 или повеќе ноќевања и искористете неповторливи цени!

 

од 25€ по лице од ноќ за мин. 5ноќи (со појадок)

од 27€ по лице од ноќ за мин. 3ноќи (со појадок)

 

Едно дете до 11.99год. бесплатно
Второ дете 3-11.99год. плаќа 50% од цената за возрасен (во собите каде има можност)
Доплата за Полу Пансион: 10€ по лице од ноќ (за деца 3-11.99год. 5еур од ноќ)

 

Важни забелешки:

*** Пакетот е со важност за престој од 25.10.2020 - 31.03.2021, со исклучок на новогодишниот и божиќниот период (30.01.2020 - 07.01.2021).
*** Хотелот го задржува правото да го промени или откаже пакетот.
*** За престој во одредени празнични периоди може да има дополнителна задолжителна доплата.
*** Користење на Спа содржини е предмет на претходна најава, закажување и доплата согласно хотелските правила и ценовници.