Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aurora Resort - Winter Fairytales
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

  

AURORA RESORT & SPA 5* - Berovo

ЗИМСКА ФАМИЛИЈАРНА ПРОМОЦИЈА

2+ Ноќевања | Полн Пансион со лесен ручек

Зимата е специјална приказна на планина. Уживајте во идиличните зимски денови - направете прошетка низ шумите окулу Беровското Езеро, радувајте се на снежните денови, санкајте се, или препуштете се на гурманските задоволства и топлиот амбиент во Аурора Ресорт и Спа. Идеален пакет за зимскиот период - вклучува појадок, вечера и лесен ручек.  За вистински одмор на планина потребни се повеќе денови. Овој пакет овозможува одлични услови особено за подолг престој во прекрасниот ресорт. Останете 5 или повеќе ноќевања и искористете неповторливи цени!

од 49€ по лице од ноќ за 2 ноќи

од 45€ по лице од ноќ за 3 или 4 ноќи 

од 42€ по лице од ноќ за 5 + ноќи

 

Едно дете до 11.99год. бесплатно
Второ дете 3-11.99год. плаќа 50% од цената за возрасен (во собите каде има можност)

 

Појадок + Вечера + лесен Ручек (пица, или паста, салата, супа...)
20% попуст на СПА содржини


Важни забелешки:

*** Пакетот е со важност за престој од 25.10.2020 - 31.03.2021, со исклучок на новогодишниот период (30.01.2020 - 03.01.2021).
*** Хотелот го задржува правото да го промени или откаже пакетот.
*** За престој во одредени празнични периоди (на пример Божиќ, Велигден, итн.) може да има дополнителна задолжителна доплата.
*** Користење на Спа содржини е предмет на претходна најава, закажување и доплата согласно хотелските правила и ценовници.