Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
AYDINBEY GOLD DREAMS
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот е лоциран во Аланија,одалечен 25км од центарот на градот, 110 км од аеродромот во Анталија.Изграден е во 2003 година и реновиран во 2015 година.
Сместување :Хотелот има 345 соби
Содржини: Ресторани: еден главен ресторан за појадок, ручек и вечера, два A la carte ресторани ( турски и рибен ресторан ) 
Спорт и забава:Има 6 базени од кои два се за возрасни, еден е со 6 лизгалки, 2 детски базени( внатрешен и надворешен )и еден внатрешен базен со топла вода кој се користи во зимскиот период. Спа центар,  сауна, турска бања, внатрешен базен, фитнес центар.пикадо, ко Спорт и забава: шарка, одбојка на плажа, гимнастика, аеробик,мини клуб, вечерно шоу, спортски игри покрај базенот во текот на денот.
Плажа  : Хотелот  има сопствена песочна плажа, 50м долга.