Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
AYDINBEY QUEEN'S PALACE
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Белек - Кадрије на 950 м од морето и 20 км од аеродромот во Анталија.

Сместување: Сите соби се со балкон, купатило со туш кабина, фен, клима, телефон, ламинатски под, минибар (вода и сокови се дополнуваат секој ден), електричен бокал, сет за кафе и чај, сеф, сателитска ТВ со музички канали.

Содржини: Хотелот има главен ресторан – шведска маса, À la Carte ресторани: италијанска кујна, кујна на Далечен Исток, барови на различни места околу хотелскиот комплекс. Продавници, фризер, доктор, чување деца, перење и пеглање, изнајмување кола, телефон, факс, интернет кафе и компјутерски игри дополнително се наплатуваат.

Плажа: Хотелска приватна песочна плажа. Пешкири за плажа, лежалки и чадори за сонце се бесплатни за гостите на хотелот. Приватни павилјони – со претходна резервација и дополнително се наплаќаат. Бесплатен превоз од хотел до плажа на секои 30 минути.