Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Azak Beach Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хoтелот се наоѓа директно на Клеопатра плажата, оддалечен 800 м од центарот на Аланија, 120 км од Аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот располага со 51 соба, комплетно е реновиран во 2011 година и сите соби се вкусно уредени и опремени со бања, балкон / тераса, клима уред, сателитска ТВ, фен, мини бар, сеф.
Содржини: Хотелот нуди еден ресторан крај базенот, еден затворен ресторан, 3 бара.
Спорт и забава: фитнес центар, турска бања, сауна, масажа, отворен базен, билијард, активности на плажата Клеопатра.
Плажа: Хотелот излегува на плажата Клеопатра, најпознатата плажа во Аланија, каде гостите треба да платат за користење на лежалките и чадорите за сонце.