Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Barut B Suites
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Evrenseki, оддалечен 60км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот има  254 соби.Сите соби се со балкон или тераса, купатило со туш, фен, клима, телефон, паркет на подот, сеф, сателитска ТВ, WI-FI интернет.
Содржини: Главен ресторан - Palmiye, A’la Carte ресторани Mimoza – кујна од Далечниот Исток, Akasya – Интернационална кујна, Petunya – Турска кујна, бар покрај базенот, бар на плажа, лоби бар, слаткарница, диско бар. Доктор, бебиситер, фризер, продавници, услуги за перење и пеглање, SPA центар, салон за убавина, рент а кар дополнително се наплатуваат.
Спорт и забава:Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, лизгалки на вода, фитнес центар, Турска бања, тениски терени, пинг понг, мини голф, одбојка на плажа се бесплатни. Масажа, SPA и Wellness центар, осветлување за тениски терени, спортови на вода дополнително се наплатуваат. Забавни програми во текот на денот и шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 години. Специјален програм за бебиња од 00 – 2,99 години: количка, подлога, шампон, сунѓер, лосион, греач за шишиња, влажни марамчиња, високо столче...бесплатно, на барање.
Плажа: Приватна хотелска песочна плажа, оддалечена 250 метри од хотелот, лежалки, чадори и пешкири на плажа се бесплатни.