Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Belkon Hotel Belek
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек,40 км од центарот на Анталија и 18 км од аеродромот во Анталија.

Соби: Хотелот располага со вкупно 180 соби,  сите соби се со купатило со туш кабина и када, фен, сплит клима систем, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), тепих на подот, сателитска ТВ и музички канали, балкон, WI-FI интернет конекција.

Содржина: Хотелот располага со еден  главен ресторан кој служи појадрок,ручек,вечера на база на шведска маса, хотелот исто така располага со лоби бар и бар поркај базенот.

Спорт и забава :Хотелот има отворен и затворен базен за возрасни и деца, Спа центар,турска бања, сауна, парна бања, фитнес, пинг понг, одбојка на плажа. Мини клуб за деца од 04-12 год.

Плажа: Хотелот располага со сопствена плажа која е одалечена 1 км од хотелот. Чадори и лежалки не се со доплата. Хотелот има организиран превоз до плажа.