Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Bella Vista
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Овој хотел сместен на сама плажа е одалечен 8 км од центарот на Хургада и 6 км од аеродоромот.
 
Соби: Располага со вкупно 250 соби, секја опремена со купатило, фен, ТВ, мини бар, клима, сеф, балкон или тераса.
 
Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот располага со 3 а ла карт ресторани, бар во лоби, на плажа и покрај базен, сервис за перење, интернет центар, продавници, менувачница и фризерски салон.
 
Спорт и забава: Хотелот има голем базен со плиток дел за деца. Од содржини на гостите на располагање им се центарот за гњурење, пинг понг, одбојка на песок, сауна, парна бања, фитнес сала и џакузи.
 
Плажа: Хотелот располага со сопствена песочна плажа.