Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Belvedere Holiday Club
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот е оддалечен 350 м од гондолата и 700 м од центарот на градот стариот (етно) дел. Хотелскиот комплекс се состои од четири неповрзани згради.

Соби:Апартманите имаат една или две спални соби, дневна соба, кујна, купатило (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон, мини бар и балкон.

Хотелски капацитети:Хотелот располага со ресторан и лоби бар. Wi-Fi е достапно во лобито, додека сеф е достапен на рецепција. Гостите можат да користат пинг понг маса, билијард, куглана, детски мини клуб, како и СПА центар со базен, сауна, џакузи и простории за масажа. Хотелот располага со гаража и паркинг.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, парна и турска бања, фитнес центар, џакузи, паркинг и транспорт до гондолата.