Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
BLUE SKY HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Кириш, 7км од Кемер и 55км од аеродромот во Анталија.
Сместување:  Вкупен број на соби 110. Стандардни соби (20-30м², макс.2+2 лица). Сите соби се опремени со купатило со туш кабина, фен, клима, телефон, мини бар (празен), сег (се наплаќа), ламинат на под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, телефон, факс, интернет, сервис за перење, фризер, чување деца, дополнително се наплаќаат.
Спорт и забава: Отворен базен за возрасни и деца, лизгалица на вода, пинг понг, гимнастика, Турска бања, сауна, тениски игралишта. Масажа, парна бања, осветлување на тениски игралишта, спортови на вода, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот и во вечерните часови. Мини клуб за деца.
Плажа: Хотелска плажа со камчиња, оддалечена од хотелот 400м. Лежалки и чадори за сонце не се наплаќаат. Пешкири за плажа се наплаќаат.