Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Blue Wave Suite Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Обагол, 2км од центарот на Аланија и 120км од аеродромот во Анталија.
Сместување :Собите се во  5 различни блока во економски, стандардни и фамилијарни соби. Опремени со клима, сателитска ТВ, мини бар, сеф (се наплаќа), купатило со туш и фен.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса. Доктор, перална, телефон, факс, фризер, продавници, rent a car, интернет, дополнително се наплаќаат.
Спорт и забава :Отворен базен за возрасни и деца. Пинг понг, билијард, пикадо, одбојка на плажа не се наплаќаат. Диско клуб, бар на плажа, сауна, масажа, пилинг-дополнително се наплаќаат. Мини клуб за деца од 4-12 год.
Плажа: Хотелска плажа со песок и камчиња, на 350м од хотелот. Лежалки и чадори за сонце не се наплаќаат. Пешкири за на плажа и на базен се наплаќаат