Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Bodrum Beach Resort Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Bodrum Beach Resort 4*


Локација: Се наоѓа во заливот Gumbet, на 1 км од центарот и на 35км од аеродромот. Реновирен е во 2018 година.

Соби: Собите се наоѓаат во оглавната зграда или во анекс зградата која е поврзана со тунел со главната зграда. Сите соби имаат купатило, фен,, сателитска телевизија, мини бар(празен), телефон, сеф (се доплаќа), клима уред и балкон.

Содржини: Хотелот на располагање на гостите им нуди еден главен ресторан, еден a la cart ресторан, 2 бара, 3 базени (еден со дел за деца), тобоган. Како дополнителни содржини хотелот има мини маркет, менувачница, фризерски салон.

Спорт и забава: Гостите можат да се забавуваат играјќи пикадо, пинг понг, билијард и видео игри. За најмалите има и мини клуб.

Плажа: Песочна плажа на 100м од хотелот. Чадори за сонце и лежалки се наплаќаат.