Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Bodrum Holiday Resort & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:  Хотелот се наоѓа на 40 км од аеродромот  во Бодрум и на 4 км од центарот на Бодрум. Хотелот е отворен во 2002 година, а последен пат е реновиран во 2009 година. Опфаќа површина од 124 000 м2.

Соби: Собите во хотелот се со колоритен ентериер и сите се климатизирани и опремени со телефон, фен за коса, мини бар, безжичен интернет, САТ-ТВ, балкон.

Хотелски содржини: Хотелот во својата понуда има ресторан, 9 барови, СПА центар, услуги за перење и пеглање, 3 конференциски сали,  3 a la carte ресторани ( турски, италијански, рибен ) услуги на лекар.

Спорт и забава: Во својата понуда хотелот има 1 внатрешени  3 надворешни базени, тобогани , безжичен интернет во лоби (бесплатно), продавници во хотелот, сауна, диско, масажа, билјард, теретана, турска бања, пикадо, одбојка на плажа, пинг-понг, кошарка, програма за анимација, 2 тениски терени, мини фудбал, 4 детски базени, услуга за чување деца ( со доплата), детско игралиште и детски клуб (за деца од 4-12 години), мини диско, музика во живо и различни спортови на вода со доплата.

Плажа: Хотелот има сопствена приватна плажа со бар, лежалки и чадори.