Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Bor (Pine)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 15 мин од центарот на Боровец. Бор и Хотел Edelweiss во Боровец се два хотели кои може да ви понудат добредојде и пријателска атмосфера. Поставени се во борова шума на околу 15 минути пешачење до центарот на Боровец                                                                                             
Соби: Хотелот има 49 соби. Сите соби се опременни со  бања, телефон, радио.

Хотелски содржини: Ресторан, коктел бар, Сауна, дел за масажа,  мала сала за вежбање, интернет во заедничкиот дел, соба за скијачка опрема, Wi-Fi во јавни површини.

Цената вклучува: Интернет, трансфер до ски терените