Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CLUB HOTEL SERA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Лара на 11км од аеродромот во Анталија.

Сместување: Сите соби се со купатило со туш, фен, клима, сеф, телефон, фен,минибар,  сателитска ТВ и балкон.

Содржини: Главен ресторан со шведска маса, Мексикански A-la carte ресторан, 6 барови (вклучувајќи и бар на плажа).

Спорт и забава: Базени со тобогани, дневни аминации за возрасни и деца. Фитнес, Турска бања, сауна, масажа, одбојка на плажа, терени за тенис и кошарка, пинг понг, билијард. За најмладите има и детски клуб.

Плажа: Хотелот се наоѓа на самата плажа и има лежалки и чадори.