Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CRYSTAL AURA BEACH RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација :Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 55км од аеродромот во Анталија. Хотелот е реновиран 2015 год. 
Сместување: Хотелот има  501соби , во два главни блока и 9 Апарт блокови во градина.Сите соби се со купатило со туш, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (вода и сокови, се дополнува секој ден), сеф, ламинат или плочки на подот, Wi-Fi интернет конектица, сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини:Главен ресторан Caretta со шведска маса, A’la Carte ресторани (Octopus-морска храна, Roma-Италијанска кујна, La Fiesta-Мексиканска кујна), бар на плажа, лоби бар. Доктор, перална и хемиско чистење, продавници, чување деца, фризер, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, rent a car, дополнително се наплаќаат.
Спорт и забава :Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалици на вода, фитнес, Турска бања, сауна, тениски игралишта, кошарка, мини фудбал, одбојка на плажа, пинг понг. Спортови на вода, осветлување на тениски игралишта и опрема за тенис, Спа центар, масажа, билијард и компјутерски игри. Забавни програми во текот на денот, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца Krispy Kids World од 4-12 год.
Плажа :Хотелска плажа, со камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.