Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во Белек, 35км од аеродромот во Анталија и 45км од центарот на Анталија.

 

СМЕСТУВАЊЕ: Вкупен број на соби 503. Стандардни соби 459 (вклучувајќи и 4 соби за хендикепирани лица 23м², макс.2+1 лица), фамилијарни соби 44 (31м², две спални со врата помеѓу нив, едно купатило, макс.2+2 лица). Сите соби имаат купатило со када, туш, фен, централна клима, телефон, тепих на под, сеф, мини бар (се дополнува секој ден со вода и сокови), сателитска ТВ и музички канали, WI-FI интернет, балкон или тераса.

 

СОДРЖИНИ: Главен ресторан со шведска маса, A’la Сarte ресторани- Турски, Рибен, Мексикански и Италијански, бар покрај базен, Лоби бар, снек бар и ресторан. Продавници, фризер, доктор, чување деца, перална и хемиско чистење, rent a car, телефон, факс,интернет кафе и игротека дополнително се наплатуваат.

 

СПОРТ И ЗАБАВА: Отворен и затворен базен за возрасни и деца, Аква парк, фитнес центар, Турска бања, сауна, соба со пареа, 5 тениски игралишта, пинг понг, одбојка, кошарка, мини фудбал, одбојка на плажа. Спа и Велнес центар, осветлување на тениски игралишта, опрема за тенис, куглана, билијард, сите спортови на вода, голф дополнително се наплатуваат.
 Забавна програма со професионален тим во текот на денот и вечерни шоу програми. Мини клуб за деца од 04-12 год. во текот на денот и мини диско во вечерните часови.

 

ПЛАЖА: Хотелска приватна песочна плажа, со лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа кои не се наплатуваат. Приватните павиљони на плажа се со резервација и се наплатуваат.