Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ELYSEE BEACH HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Прекрасна локација на еден чекор од плажата Клеопатра и помалку од 1 км од центарот на Аланија.


СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 60 соби, сите симпатично уредени со бања, ТВ, балкон / тераса, клима уред, мини бар.


СОДРЖИНИ: Хотелот за своите гости нуди 1 главен ресторан, убава тераса, бар покрај базенот, базен за деца


СПОРТ И ЗАБАВА: Отворен базен за возрасни и дел за деца, пинг понг. Турска бања, сауна, фитнес, спортови на вода, масажа, дополнително се наплаќаат.


ПЛАЖА:  Клеопатра е најпознатата плажа во Аланија, на која гостите за користењето на лежалките, чадорите и пешкирите плаќаат дополнително.