Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
FAME HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е оддалечен 40км од центарот на Анталија, 50км од аеродромот и 500м од автобуската станица во Кемер

СМЕСТУВАЊЕ: 108 соби за сместување, секоја со свој балкон кој дава глетка кон морето, градината или пак блиската планина. Собите се со бања и wc, а поседуваат кабловска ТВ, телефон и клима.

СОДРЖИНИ: Во склопот на хотелот има неколку ресторани, Lobby Bar, Pool Bar. Хотелот има сопствен базен, еден детски и простор за разни спортски и рекреативни активности како билјард, пинг-понг. Можност за водни спортови, на барање од гостите.

ПЛАЖА: Сопствена плажа, со столови, лежалки и чадори на располагање на гостите на хотелот.