Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
FAME RESIDENCE GOYNUK
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Лоциран на прекрасното крајбрежје на Кемер, хотелот е оддалечен на неколку километри од центарот на Кемер, 50 км од аеродромот во Анталија, 38 км од центарот на Анталија.

 

СМЕСТУВАЊЕ: Сите соби се модерно уредени и опремени со бања, клима уред, сателитска ТВ, а некои нудат и балкон / тераса со поглед на базенот.

 

СОДРЖИНИ: Хотелот нуди главен ресторна во кој можете да добиете и а ла карт услуга. На ваше располагање имате и отворен базен, фитнес центар, сауна, турска бања, масажи.

 


ПЛАЖА: Сопствена плажа на 90 м од хотелот со лежалки, чадори за сонце кои се бесплатни за гостите на хотелот.