Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Fame Residence Kemer & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е сместен на сопствена песочна плажа на брегот на средоземното море, оддалечен 50 км од аеродромот во Анталија и 40 км од центарот на Анталија, се простира на површина од 8.000 м2 и целосно реновиран во 2011 година.

 

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 218 соби сите опремени со клима уред, сателитска ТВ, бања, сеф, балкон / тераса.

 

СОДРЖИНИ: Хотелот нуди главен ресторан каде што можете да уживате во Турската и интернационалната кујна, бар. спа центар со турска бања, сауна, внатрешен базен, надворешен базен, пикадо, пинг понг, диско, билијард и голем број на водени спортови, клуб за деца, базен за деца.

 

СПОРТ И ЗАБАВА: Хотелот располага спа центар со турска бања, сауна, внатрешен базен, надворешен базен, пикадо, пинг понг, диско, билијард и голем број на водени спортови, клуб за деца, базен за деца.

 

ПЛАЖА: Сопствена песочна плажа на која гостите можат да ги користат лежалките и чадорите за сонце бесплатно.