Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Festa Chamkoria
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Современо опремен хотел, на околу 2,2 км од гондолатa, до која е организиран превоз  со минибус.

Соби:Сите соби и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, LCD  телевизор, телефон, мини бар и сеф со доплата.

Хотелски содржини:Хотелот располага со ресторан, лоби бар, продавница, билијард, детски мини клуб. Wi-fi е достапен во лобито на хотелот. Покрај базен и фитнес центар, има и СПА цетар со сауна, парна бања и простории за масажа. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, фитнес центар, сауна, парна бања, Wi-Fi и трансфер до гондолата.