Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
GALAXY BEACH
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Симпатичен хотел лоциран на 14 км од центарот на Аланија и 135 км од аеродромот во Анталија.

 

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 190 соби сите опремени со бања, балкон / тераса, мини бар, сателитска ТВ

 

СОДРЖИНИ: Хотелот нуди 1 главен ресторан во кој гостите ќе може да уживаат во интернационалната и националната кујна, 3 барови,

 

СПОРТ И ЗАБАВА: Oтворен базен, базен за деца, фитнес центар, турска бања, сауна, масажи, билијард, пинг понг, пикадо, одбојка на плажа, дополнителни активности на плажата на хотелот.

 

ПЛАЖА: Хотелот располага со приватна плажа која е оддалечена 30 м, а на која лежалките и чадорите без дополнителна доплата.