Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Galeri Resort Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Одличен хотел од категоријата 5* реновиран во 2012 година, со површина од 10.000 м2. Лоциран е на 25 км од Сиде, 35 км од Аланија и 90 км од аеродрoмот во Анталија.

 

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 289 соби сите модерно уредени и опремени со сателитска ТВ, бања, балкон / тераса, бесплатен WiFI интернет.

 

СОДРЖИНИ: За своите гости хотелот нуди 1 главен ресторан, 3 а ла карт ресторани, барови. Хотелот располага со отворен базен, аква парк за децата, пинг понг, тенис, билијард, пикадо, фитнес центар, спа центар, спортови на плажа, тим за анимација, мини клуб за деца, дискотека.

 

ПЛАЖА: Располага со сопствена песочна плажа на која лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.