Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Golden Beach Bodrum by Jura
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Golden Beach Bodrum by Jura 4*


Локација: Хотелот се наоѓа во Turgutreis. Оддалечен е 18 км од центарот на градот Бодрум и 55 км од аеродромот Милас во Бодрум.

Соби: Хотелот има вкупно 175 сместувачки единици. Секоја сместувачка единица на хотелот Golden Beach By Jura 4* располага со: бања со када или туш, фен, телефон, сеф (се доплаќа), балкон, сателитска ТВ, мини бар (празен), електричен бокал, сплит клима, ламинат .

Содржини: Главен ресторан на отворено со шведска маса, рибен A La Carte ресторан, барови во хотелскиот комплекс. Според правилата на хотелот, дополнително се наплаќаат: лекарска услуга, фризер, рент а кар, перална и пеглање, продавници, фотограф. Wi-Fi е бесплатен во фоајето.

Спорт и забава: Затворен базен, отворен базен за деца и возрасни, лизгалки, пинг-понг, пикадо, сауна, турска бања, парна бања, забавна програма во текот на денот, вечерни шоу програми.

Плажа: Хотелот се наоѓа на песочна плажа. Лежалките и чадорите на плажа се бесплатни, пешкирите за плажа се на депозит. Приватните кабини на плажа се со резервација и се доплаќаат.