Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
GRAND MIRAGE RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Лоциран на јужниот дел на Бали, Tanjung Benoa – Nusa Dua, Grand Mirage Resort Бали е благословен со хипнотизирачки поглед кон Индискиот Океан. Ова туристичко место е 25 минути од Меѓународниот аеродром на Бали. Со својата беспрекорена, приватна плажа, овој Ресорт со 5* нуди прекрасно искуство за поминување на слободното време во природен луксуз.
Хотелот располага со импресивни соби и апартмани, 301 на број, сите опремени со уметнички мебел, а со својата архитектура артикулира со идентитетот на островот на Боговите. Сектакуларниот поглед кон градината или Индискиот океан од балконите на хотелот пружаат ненадминато чуство на ведрина и расположение