Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
GRAND ZAMAN BEACH
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Атрактивен хотел од категоријата 4 * лоциран на плажата Клеопатра, на само 700 м од центарот на Аланија и 125 км од аеродромот во Анталија.

 

СМЕСТУВАЊЕ: Располага со максимален капацитет од 136 соби од различен тип секоја од нив опремена со клима уред, сателитска ТВ, бања, мини бар, телефон, балкон / тераса.

 

СОДРЖИНИ: Хотелот за вашите гастрономски доживувања ви нуди 2 ресторани и 2 бара. Слободното време ќе може да го поминете крај отворениот базен, а хотелот уште нуди и базен за деца, турска бања, сауна, фитнес центар, џакузи, билијард, пинг понг, одбојка на плажа, пикадо, тим за анимација, спортови крај плажа.

 

ПЛАЖА: Приватна песочна плажа на 60 м од хотелот на која лежалките, чадорите за сонце и пешкирите се бесплатни.