Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
HAWAII SUITE BEACH HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија. Оддалечен е 120 км од аеродромот во Анталија.


Плажа: Хотелската плажа е оддалечена 50 m од хотелот Hawaii Suite Beach 3 *. Лежалките и чадорите се со доплата, пешкири за на плажа не се достапни. Лежалките и чадорите за сонце покрај базенот се бесплатни.

Сместување: Хотелот има 70 соби во две згради Suite соби, Стандардни соби и  Economy  соби. Сите соби имаат бања со када, клима, телефон, сателитска ТВ и музички канали, мини бар (доплата), сеф (доплата), балкон или тераса (10 соби без балкон).


Содржини: Главен ресторан , бар на базен, отворен базен за деца и возрасни. Со доплата: лекарски услуги, телефон, факс, интернет, сеф на рецепција, спортови на вода на плажа, турска бања, сауна, масажа. Бесплатен Wi-Fi во хотелското лоби.