Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
HMA Apart Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија ,на околу 125 км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот има 40 стуија  и апартмани. Сите се убаво декорирани, имаат купатило со туш, фен за коса, клима уред (доплата), сеф (доплата), ТВ, телефон, кујна со основни прибор, балкон со две столчиња и маса.
Содржини: Ресторан, бар, Wi-Fi интернет во фоајето бесплатно.
Плажа: хотелот е оддалечен околу 900 m од најблиската плажа, а околу 2,5 км од плажата Клеоптра. Лежалки и чадори на плата со доплата.
Забелешка: Апартманите се погодни за семејства или луѓе кои сакаат да бидат во центарот на настаните и сакаат активен одмор.