Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Bansko
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа на 300 метри од стариот (етно) центар на градот и 1,5 км од гондолата, до кој е организиран трансфер со хотелски минибус.

Соби:Има 52 соби, секоја има бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон и мини бар.

Хотелски содржини:Гостите можат да го користат главниот ресторан и еден традиционален ресторан a-la carte, лоби барот и ноќен клуб. Wi-Fi е достапно во лобито. Во рамките на СПА центарот има базен, сауна и џакузи.

Цената вклучува:Употреба на базен, парна соба, сауна, фитнес центар, Wi-Fi во лобито и трансфер до гондолата.