Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Bistra
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.

 Сместување: Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ.

Содржини: Ресторан со голем избор од исклучителни морски, интернационални специјалитети и традиционални македонски јадења.  Хотелот располага со целосно опремен фитнес центар, бар, интернет (безжичен)  конференциска сала, паркинг (надворешен сопствен), пространа сауна, џакузи, ТВ салон, перална и игротека за најмладите гости.

Спорт и забава: Внатрешен базен, кралско џакузи,фитнес центар, сауна, игротека за деца, спортски терени за кошарка, фудбал, тенис.