Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Panorama & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

https://panoramaspa.mk/ 

Panorama Hotel & Spa 4* - Крушево е изграден во далечната 1971 година а комплетно реновиран, дограден и обновен во 2018 година. Овој нов и супер модерен хотел има 20 конфорни соби кои може да сместат 48 лица. Архитектонски одлично решени и ентериерно модерно опремени со природни материјали, сите соби имаат прекрасен поглед кон градот или околните зашумени планини. Опремени се со кабловска ТВ, интернет, мини бар, сеф фен, сет за кафе и чај, централно ладење / греење.

Хотелот располага  со паркинг, ресторан, спа центар, затворен базен, WiFI, градина, тераса, детско катче.