Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Iceberg Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот е одалечен 200 метри од гондолата.

Соби:Сите соби имаат бања (туш / тоалет), фен, LCD телевизор, телефон, мини бар и балкон.

Хотелски содржини:Хотелот располага со ресторан, лоби, ноќен клуб и спа бар. На рецепцијата е достапен и сеф со доплата и бесплатен Wi-Fi во лобито. Гостите можат да користат билијард, пинг понг маса, електронски игри. Спа центарот  вклучува базен, сауна, фитнес центар и џакузи. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, џакузи, фитнес центар и Wi-Fi.