Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Infinity Beach Hotel Alanya
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во Konakli, 12км од Аланија и 130км од аеродромот во Анталијa


СМЕСТУВАЊЕ: Вкупен број на соби 80. Стандардни соби (16м²м накс.2+1 лица), Суит соби (22м², макс.3+1 лица). Сите соби се со купатило со туш, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, мини бар (само со вода), сеф (се доплаќа), плочки на под, сателитска ТВ и музички канали, балкон


СОДРЖИНИ: Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани, барови во хотелскиот комплекс. Доктор, чување деца, rent a car, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет конекција во лоби и се наплаќа.


СПОРТ И ЗАБАВА: Отворен базен за возрасни и деца, лизгалици на вода, пинг понг. Турска бања, масажа, спортови на вода, Спа центар, компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот и во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год.


ПЛАЖА: Хотелска приватна плажа, со песок и камчиња. Лежалки на плажа и чадори за сонце не се наплаќаат. Пешкири за плажа со депозит.