Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
JENNY HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Сивири - на окулу 100м од центарот и окулу 250м од плажата. Во близина има автобуска станица.
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, детски базен, бар покрај базен (pool bar), snack бар, бежичен интернет (wi-fi), лежалки и чадори покрај базен, паркинг...
Сместување: собите се опремени со тоалет, мини бар, фрижидер, интернет, балкон со поглед на градина или море.
Плажа: песочна градска плажа, на окулу 250м од хотлот
Услуга: полупансион (појадок и вечера).