Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
JUSTINIANO PARK CONTI
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Еден од најдобрите и најпопуларни а сепак ценовно прифатливи фамилијарни хотели во Анталија! Одличен сооднос цена - квалитет! Гарантираме плажа каква што ретко се наоѓа во Турција - огромна, песочна, чиста, покрај залив. Хотел со многу зеленило, богати содржини, квалитетно сместување и услуга.Наша препорака за пријатен фамилијарен одмор!

 

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа на брегот на прекрасното сино море во Аланија, со долга сопствена песочна плажа. Хотелот е оддалечен од центарот на Аланија на 35 км. и на 90 км. од аеродромот во Анталија.

СМЕСТУВАЊЕ: Прекрасно уредени соби со модерен мебел и со балкони од кои ќе можете да уживате во погледот кон градината или морето. Започнете го денот со богато бифе за појадок, потоа одморете се на лежалките на плажа од хотелот заедно со сопствената плажа од хотелот, уживајте во сонцето и песочната плажа целиот ден. Хотелот се состои од 507 стандардни соби и 1064 кревети. Хотелот се состои од 7 блока, 31 бунгалови со 2 и 4 спрата.Видови на соби: Bungalow Standard соби: 154 (21 m²); Block Jasmin Standard соби: 110 (24-28m²). Секоја стандардна соба се состои од: балкон, бања (купатило), фен, минибар, туш, телефон, телевизор, безжичен интернет и сеф.

СОДРЖИНИ: Кафулиња и ресотрани кои служат јадења од интернационалната храна по ваш избор. Спа центар и спа услуги кои ќе ве направат да се чувствувате освежено и повторно млади за време на вашиот одмор. Во вечерните часови посетете го и ноќниот клуб во хотелот каде што ќе си поминете незаборавно. Хотелот располага и со надворешен како и внатрешен базен, детски базен и лизгалки, како и детски клуб и игралиште за деца. Во хотелот исто така можете да најдете и 3 A la Carte ресторани (со предрезервација), разни видови на барови, интернет се наплаќа . бадмингтон, стрелаштво, едрење, аеробик.

СПОРТ И ЗАБАВА: Хотелот располага со паркинг, пикадо, билијард, фитнес центар, фризер, ресторан од хотелот, пинг-понг, сауна, аква парк, масажа, турска бања, спортови на вода, нуркање, сурфање, хемиско чистење, фах услуги, разни анимации, ноќен клуб со ДЈ, вечерни анимации и забава, одбојка на плажа, мини зоолошка, гимнастика во вода, мини фудбал, ватер-поло,

ПЛАЖА: Атрактивна и голема приватна песочна плажа, со бесплатни чадори и лежалки.