Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLEOPATRA ARSI
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Градски хотел од категоријата 3* кој е лоциран на 250 м од плажата Клеопатра (втор ред на хотели), на пешачко растојание од баровите, продавниците и рестораните и на 122 км од аеродромот во Анталија.
СМЕСТУВАЊЕ: Максималниот капацитет на хотелот изнесува 70 соби од најразличен тип. Сите соби се опремени со мини бар, сателитска ТВ, бања, балкон / тераса, фен, телефон.
СОДРЖИНИ / СПОРТ И ЗАБАВА:  Хотелот нуди 1 главен ресторан, бар, отворен базен, базен за деца, сауна, пинг понг, билијард, пикадо.
ПЛАЖА: Хотелот има своја песочна плажа на која се доплатуваат лежалките и чадорите за сонце.