Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLEOPATRA BAVYERA HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Се наоѓа на помалку од 100м од познатата Клеопатра Плажа и окулу 1км од центарот на Аланија. Аеродромот во Анталија е 120км одалечен. Хотелите Bebek, Develi & Baviyera се еден покрај друг и гостите можат да ги користат содржините од другите два хотела.
Сместување: Хотелот има вкупно 32 соби со купатило (туш, wc, фен за коса), клима уред (со доплата), сеф (со доплата), ТВ, минибар (со доплата), телефон, wifi, балкон или тераса.
Содржини: Ресторан, барови, сауна, турско купатило, билијард. Појадокот е вклучен (најчесто шведска маса - самопослужување), додека други оброци и пијалоци се доплаќаат.
Плажа: Хотелот има свој дел со бар на песочната Клеопатра плажа. Лежалки и чадори за сонце се доплаќаат.