Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLEOPATRA FATIH
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: одлично позициониран хотел од категоријата 3 * на само 80 м од плажата Клеопатра и 120 км од аеродромот во Анталија.
СМЕСТУВАЊЕ: Максималниот капацитет на хотелот изнесува 70 соби, секоја од нив опремена со сателитска ТВ, бања, балкон / тераса, клима уред.
СОДРЖИНИ:/ СПОРТ И ЗАБАВА: За своите ценети гости хотелот нуди 1 главен ресторан, 1 а ла карт ресторан, бар покрај базенот, бар покрај плажата, отворен базен со тобогани, фитнес центар, сауна, масажа, билијард, фудбалчиња, базен за деца, клуб за деца.
ПЛАЖА:  Хотелто има своја песочна плажа на која лежалките и чадорите за сонце се наплатуваат дополнително