Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLEOPATRA HERMES
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: хотелот е лоциран на 500 м од центарот на Аланија, 30 м од познатата плажа Клеопатра и на 116 км од аеродромот во Анталија.
СМЕСТУВАЊЕ: Максималниот капацитет за сместување изнесува 42 соби, секоја од нив опремена со клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, а некои од собите имаат и тераса/ балкон.
СОДРЖИНИ:/ СПОРТ И ЗАБАВА: Хотелот за своите гости нуди еден главен ресторан, снек бар крај базенот, отворен базен, мини диско, пинг понг, одбојка на плажа, тим за анимација.
ПЛАЖА: Песочна плажа на која лежалките и чадорите за сонце се наплатуваат дополнително.