Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLEOPATRA MICADOR
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Аланија, на 120 км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Вкупен број на соби 85. Стандардни соби (24м², една спална, една бања, (маскимум 2+1 лица ). Сите соби се со купатило со туш, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се наплаќа), сеф (се наплаќа), ламинат на под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен, бар со ужина. Доктор, перална, телефон, факс, интернет, rent a car, продавници дополнително се наплаќа.
Спорт и забава: Отворени базени за возрасни и деца. Фитнес, Турска бања, сауна, масажа, билијард, водени спортови на плажа дополнително се наплаќаат.
Плажа: На 200м од хотелот, песочна, лежалки и чадори за сонце се наплаќаат. Само покрај базенот лежалките и чадорите за сонце се бесплатни. Има пат помеѓу хотелот и плажата.