Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран на 12км од центарот на Аланија, на 150м од центатот на Конакли, и на 125км од аеродромот.
Сместување: Хотелот располага со 50 соби,  сите се комплетно опремени со клима уред, сателитска ТВ, телефон, балкон, мини бар, тоалет, фен.
Содржини: Главен ресторан, бар покрај базен, лоби бар.
Спорт и забава: Oтворен базен со бесплатни лежалки, базен за деца, пинг понг, одбојка, друштвени игри, како и водени спортови(со доплата).
Плажа: На 150м од хотелската плажа, на која има и хотелско бифе.