Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
LONG BEACH HARMONY HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во регионот Турклер. Оддалечен е 20 км од Аланија и 90 км од аеродромот во Анталија.

Сместување: Хотелот во својата понуда има вкупно 365 соби. Секоја соба е опремена со: бања со туш, фен, централна или сплит климатизација што работи според временските услови, директна телефонска линија, мини бар (безалкохолни пијалоци, вода и минерална вода, ( вода и минерална вода дневно), котел, комплет за кафе и чај, сеф, ламинат, сателитска ТВ и музички канали, балкон

.
Содржини: Хотелот во својата понуда има главен ресторан врз основа на отворено бифе, снек бар на плажа, Ала Карт ресторани - Ескаргот (француска кујна), Коста (медитеранска кујна), Хункар (турска кујна), барови низ хотелскиот комплекс. Услуги со доплата се: услуга за лекар, перење алишта, хемиско чистење, чување деца, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, трговски центар, изнајмување автомобил. Wi-Fi мрежата е бесплатна во собите и во јавните простории.
Хотелот има отворен и затворен базен за деца и возрасни, аква парк, фитнес, турска бања, сауна, тениски терени, кошарка, одбојка, одбојка на плажа, пинг-понг, гимнастика, забавна програма во текот на денот, натпревари покрај базен и на плажа, вечерна претстава, специјална програма за деца во мини клуб за деца од 4 до 12 години, саем за забава од 19:30 до 20:30 часот.
Услуги со доплата се: масажа, велнес и спа центар, спортови на вода, осветлување за тениски терени, куглање.


Плажа: Хотелот има приватната плажа на хотелот која е  песочно - камчеста. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни за гостите на хотелот.