Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Lucky Bansko
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа на влезот во Банско. Гондолата е оддалечена 2 км до која е обезбеден превоз.

Соби:Има вкупно 67 студија и 47 апартмани. Современите студија и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, LCD телевизор, телефон, сеф, мини бар или фрижидер, микробранова и целосно опремена кујна.

Хотелски содржини:Покрај главниот ресторан Ла Бистро, гостите можат да уживаат и во a-la-carte ресторанот Леонардо, кој се наоѓа на улицата до хотелот. Хотелот има лоби бар и билијард бар. Wi-Fi е достапно во лобито. Гостите исто така можат да уживаат во новоизградениот Aqua complex „Леонардо“ кој се состои од два базени (едниот е детски), базен со солена вода, сауни, турска бања, парна бања, релаксирана зона, простории за масажа, фитнес, џакузи. Хотелот располага со паркинг, гаража и просторија за ски опремата.

Цената вклучува: Употреба на базен, сауна, фитнес центар, парна бања, џакузи, хидро-масажа систем, Wi-Fi и трансфер до гондолата.