Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Marhaba Beach
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Marhaba Beach 4*

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 км од медината на Сус, 6 км од марината Порт ел Кантауи, 21 км од аеродромот во Монастир, 147 км од аеродромот во Тунис.

Соби: сите соби имаат клима, бања, wi-fi, телефон, сателитска ТВ, фен и мини бар.

Содржини: надворешен базен, внатрешен базен, надворешен базен за деца, главен ресторан, шест барови, фитнес центар, два лифта, паркинг, 24-часовна рецепција, бесплатен wi-fi, сеф на рецепција, менувачница, лекар на повик, безжичен интернет , лежалки, чадори за сонце и душеци за плажа и базен, крпи за плажа (со депозит).

Спорт и забава: одбојка на плажа, тенис, аеробик, ватерполо, лак и стрела, нордиско пешачење и немоторизирани спортови на вода, детски клуб со игралиште. Активности со доплата: масажа, балнеотерапија, спортови на вода со мотор.

Плажа: Хотелот излегува на песочна плажа.